כאבים בבטן עליונה – מה זה אומר?

רוב האנשים חוו בתקופה זו או אחרת בחייהם מצב בו הבטן שלכם כאבה וזאת משום וירוס, אכילה לא מבוקרת, מחלה או כל סיבה אחרת. אך מה קורה כאשר מדובר על כאבי בטן במקום ספציפי, כמו למשל כאבי בטן עליונה. מה עושים אז? התחילו לקרוא.

 

כאבי בטן ספציפייםכאבים בבטן עליונה

כאבי בטן יכולים להיגרם בשל מחלות ויראליות שונות, הרעלת מזון, מחלות הנוצרות כתוצאה מחיידק מסוים, כיב קיבה, דלקת בלבלב, גזים בבטן והרשימה עוד ארוכה. כל אלו גורמים לסובל מהם לחוש ברע ולעיתים מונעים ממנו לתפקד בהתאם לשגרת המטלות היומיומית של חייו, כפי שהוא מורגל. אך כאשר מדובר על כאבים בבטן עליונה שחוזרים על עצמם באזורים מסוימים בבטן, לעיתים אנשים מפתחים גם חרדות שונות ותסמינים שונים הקשורים הן לבעיה הגופנית והן למצב נפשי. כאבי בטן עליונה נפוצים אצל רבים ויכולים להיגרם מסיבות רבות.

 

כאבי בטן עליונה

כאבים בבטן עליונה יכולים להיות מורכבים מכאב בטן ויראלי שעובר לאחר שהווירוס בבטן עובר, או כאב כרוני שנמשך זמן רב ומעיד על בעיה מסוימת בה צריך לטפל . כאבים בחלק העליון של הבטן נגרמים בדרך כלל כאשר אחד מהאיברים הפנימיים בבטן מושפע ונפגע. האיברים שיכולים להשפיע על הבטן וליצור כאב בחלקה העליון הם הכבד, הלבלב, המעי הדק, כיס המרה, הושט וכן על ידי בעיות שונות במערכת העיכול, כמו למשל כיב קיבה, חומציות יתר בבטן או דלקות למיניהן. כל הבעיות שתוארו מובילות למצב בו חובה ללכת אל הרופא וזאת על מנת לשלול בעיות אקוטיות ולבצע  בדיקות שונות אם צריך.פעמים רבות גם לאחר בירור מקיף של הרופא ואף טיפול תרופתי הכאבים עדיין נשארים ופוגעים באיכות החיים. בשלב זה מומלץ  להסתייע ברפואה המשלימה שמציעה מגוון פתרונות טבעיים המותאמים אישית לכל אדם.

 

כאבים בבטן עליונה ורפואה משלימה

הרפואה הלא קונבנציונאלית תמיד תציע שיטות אבחון ממוקדות שיתמקדו במקור הבעיה ולא בתסמינים שלה. המטרה של הטיפול המשולב היא להציע פתרון ארוך טווח ולחזק את המערכת החיסונית. אבחון, כמו למשל סריקה מערכתית ממוחשבת של ביו – רזוננס ומתן פתרונות וטיפולים שונים שנלקחו מעולם הרפואה הסינית יבטיחו חיזוק ואיזון של הגוף והמטרה תמיד תהיה הקלה והחלמה של כאבי בטן עליונה ובעיות נוספות שמטרידות את האדם המגיע לטיפול.

 

 

[contact-form 1 “טופס צור קשר 1”]

יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול משולב ברפואה סינית וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם