כאבים בבטן עליונה - מה זה אומר?

כאבים בבטן העליונה זה כאב שרוב האנשים חוו בתקופה כזו או אחרת בחייהם זה קורה בגלל וירוס, אכילה לא מבוקרת, מחלה או כל סיבה אחרת. אך מה קורה כאשר מדובר על כאבים בבטן העליונה שנמשכים ולמרות הבירורים לא נפתרים צריך לשנות גישה כדי לראות תוצאות. מה עושים אז? התחילו לקרוא!

כאבי בטן עליונה

כאבי בטן העליונה יכולים להיגרם בשל מחלות ויראליות שונות, הרעלת מזון, מחלות הנוצרות כתוצאה מחיידק מסוים, כיב קיבה, דלקת בלבלב, גזים תקועים בבטן והרשימה עוד ארוכה. כאבים אלו גורמים לסובל מהם לחוש ברע לעתים בליווי עייפות ובחילה ופעמים רבות אף מונעים ממנו לתפקד בהתאם לשגרה היומיומית בעבודה ובחברה. 

כאבים בבטן עליונה

כאשר מדובר על כאבים בבטן עליונה שחוזרים על עצמם באזורים מסוימים בבטן, לעיתים אנשים מפתחים גם חרדות שונות ותסמינים שונים הקשורים הן לבעיה הגופנית והן למצב נפשי. כאבי בטן עליונה נפוצים אצל רבים ויכולים להיגרם מסיבות רבות.

השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם:

או חייגו עכשיו ! 054-4518306

כאבי בטן עליונה

כאבים בבטן עליונה יכולים להיות מורכבים מכאב בטן ויראלי שעובר לאחר שהווירוס בבטן עובר, או כאב כרוני שנמשך זמן רב ומעיד על בעיה מסוימת בה צריך לטפל . כאבים בחלק העליון של הבטן נגרמים בדרך כלל כאשר אחד מהאיברים הפנימיים בבטן מושפע ונפגע. האיברים שיכולים להשפיע על הבטן וליצור כאב בחלקה העליון הם הכבד, הלבלב, המעי הדק, כיס המרה, הושט וכן על ידי בעיות שונות במערכת העיכול, כמו למשל כיב קיבה, חומציות יתר בבטן או דלקות למיניהן. כל הבעיות שתוארו מובילות למצב בו חובה ללכת אל הרופא וזאת על מנת לשלול בעיות אקוטיות ולבצע בדיקות שונות אם צריך.פעמים רבות גם לאחר בירור מקיף של הרופא ואף טיפול תרופתי הכאבים עדיין נשארים ופוגעים באיכות החיים. בשלב זה מומלץ  להסתייע ברפואה המשלימה שמציעה מגוון פתרונות טבעיים המותאמים אישית לכל אדם.

כאבים בבטן עליונה ורפואה משלימה

הרפואה הלא קונבנציונאלית יודעת להציע אבחון שיתמקדו במקור הבעיה ולא רק בתסמינים שלה. המטרה של הטיפול המשולב היא להציע פתרון ארוך טווח ולחזק את המערכת העיכול. אבחון, כמו למשל סריקה מערכתית ממוחשבת של ביו – רזוננס ומתן פתרונות וטיפולים שונים שנלקחו מעולם הרפואה הסינית יבטיחו חיזוק ואיזון של הגוף והמטרה תמיד תהיה הקלה והחלמה של כאבי בטן עליונה ובעיות נוספות שמטרידות את האדם המגיע לטיפול.

איך מתחילים?

כאבי גב טיפול דיקור
hez

אבחון מעמיק

כאבי בטן טיפול דיקןר

התאמת תוכנית הטיפול

ביו-רזוננס טיפול בכאבי בטן

טיפול וחיזוק

לאורך הטיפול

בעזרת המכשיר מתבצע מעקב אחר השינויים במצבו של המטופל, וכך הטיפול משתנה בהתאמה עד לסיומו.

  • יינתן תפריט תזונתי מותאם לתקופה של חודש- חודשיים, מטרתו היא להפחית את הגורמים המכבידים על מערכת העיכול במשך הטיפול וכך לאפשר החלמה וחיזוק למערכת.
  • שימוש במכשיר מיוחד שיושאל למטופל לעבודה בביתו למשך מספר שבועות לפי הצורך.
  • מתן תוספים, אנזימים תרופות הומאופטיות או הפנייה לרופא לבדיקות נוספות על פי הצורך.
יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול המשלב דיקור סיני וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם