כאבי בטן אחרי האוכל - אלו איתותים שלבטן קשה

כאבי בטן אחרי האוכל באים להראות לנו שמערכת העיכול מתקשה בפרוק המזון שאכלנו. פעמים רבות אחר ארוחה גדולה או ארוחה מורכבת נרגיש "חריקות" בתפקוד של מערכת העיכול המופיעים בתצורה של כאבי בטן. אם כאבי הבטן מופיעים גם לאחר אכילת כמויות קטנות של מזון  מדובר בהפרעה יותר משמעותית שדורשת למענה!          

כאבי בטן אחרי האוכל ממה זה נגרם ?

המזון שאכלנו מצריך לעבור שינויים רבים כדי להיספג באופן מלא ותקין במערכת העיכול. מערכת העיכול היא פס נע שלאורכו תחנות רבות בהן המזון מפורק בשלבים אחד אחרי השני. מספיק תחנה אחת פגועה או חלשה כדי לפגוע בתהליך ולהרגיש לאחר האוכל כאבי בטן ובנוסף נפיחות, כבדות עייפות, תלוי במיקום נקודת התורפה בשרשרת.

כאבי בטן לאחר אוכל

כאבים בבטן אחרי האוכל יכולים לנבוע מגורמים רבים אך בגדול אני מחלק זאת ל 2 קבוצות עיקריות על פי תסמינים הנוספים לכאב ומיקום הכאב לאחר אכילה.

כאבי בטן אחרי האוכל המופיעים בבטן העליונה – פופיק ומעלה – לכיוון מפתח הלב. פעמים רבות כאבים אלה מלווים בצרבות, כחכוך בגרון, צרידות, ליחה חמוצה תחושת שריפה בקיבה, תחושת חום נפיחות טעם חמוץ בפה או בחילה. שלרוב יופיעו זמן קצר לאחר האכילה ואולי יתחילו תוך כדי האכילה עצמה.

או כאבי בבטן לאחר אוכל המשויכים לבטן תחתונה – פופיק ומטה, שלרוב יערבו תופעות עיכול נוספות כמו, נפיחות בטן תחתונה, גזים יציאות רכות או שינויים ביציאות וכאב שבאופיו הוא יותר עמום ומציק המופיע לאחר כשעה לערך מזמן האוכל ומטוב לאחר יציאה.

השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם:

או חייגו עכשיו ! 054-4518306

לרוב כשרואים שזה נמשך מזה נגיע לרופא המשפחה שיפנה לגסטרו שנותן כדורים להפחתת חומצה בקיבה או פרוביוטיקה בתקווה שזה יפגע אך לצערי לרוב זה לא נותן מענה. 

כשזה קורה הנטייה הטבעית היא להפסיק לאכול מאכלים שמכבידים עלינו כדי להקל על העיכול ולמצוא הגדרות רבות למה בריא כמו  תזונה ללא סולניים והפרדת חלבונים, 5-6 ארוחות קטנות ביום, הימנעות מפחמימות ותפריט ללא גלוטן ולהימנע מחלב אך לאט לאט אנשים רבים מוצאים את עצמם עם  עדיין עם כאבי בטן אחרי האוכל וגם תפריט מאוד מצומצם ומלא הגבלות בתזונה וזה מתסכל מאוד.

טיפול בכאבי בטן אחרי האוכל

שלום אני יונתן הוניגמן מטפל בבעיות עיכול משנת 2008. בקליניקה אני פוגש מטופלים רבים שסובלים מכאבי בטן לאחר אוכל מסיבות שונות אם זה חוסר באנזימים עיכול, עודף חומציות בקיבה, גסטריטיס כרוני , צרבות, דלקתיות במערכת העיכול, הפרעות מבניות במעי או בקיבה וגם בעיות של רגישות למזונות שונים.

בשילוב הכלים איתם אני עובד בקליניקה מאפשר לי בסוף המפגש הראשון לאחר אבחון, תשאול ולחיצות על נ'ק רפלקס בגוף לתת הערכה ממה נגרם הכאב לאחר אוכל, מה נדרש כדי לטפל תוך כמה זמן נראה שיפור במצב והפחתה בכאבים.

איך מתחילים?

כאבי גב טיפול דיקור
hez

אבחון מעמיק

כאבי בטן טיפול דיקןר

התאמת תוכנית הטיפול

ביו-רזוננס טיפול בכאבי בטן

טיפול וחיזוק

כלים ומכשירי טיפול

הטיפול עצמו נעשה באמצעות מכשיר  מכשיר בדיקה בקליניקה המתחבר עם 2 אלקטרודות ליידי הבדיקה אינה מורגשת ומתאימה גם לילדים.

תפריט תזונה – בהתאמה לתוצאות הבדיקה ניתן תפריט תזונה לשם תמיכה בטיפול. התפריט משתנה ומשתפר מטיפול לטיפול עד להחלמה.

מכשיר טיפול הניתן למטופל הביתה בהתאם לצורך ולבעיה. העבודה עם המכשיר היא על בסיס יומי בביתו של המטופל ודבר המקצר את משך הטיפול.

פורמולות תוספים ורמדי הומאופטיות – תערובת צמחי מרפא סינים או הומאופטי יינתנו למטופל במטרה לחזק את הטיפול ולתמוך בתהליך על פי הצורך.

דיקור סיני – לא חובה למי שלא מעוניין אך מחזק ומאזן מערכת העיכול ולכן מומלץ.

 

 

אני מזמין אתכם ליצור קשר ולהפסיק לסבול ! כאבי בטן זה מצב הפיך!
לשאלות נוספות וייעוץ התקשרו  054-4518306    

המלצה

להמלצות נוספות לחצו כאן – המלצות 

 

יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול המשלב דיקור סיני וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם