טיפול בתדרים

בטיפול אני משלב שימוש במכשיר MDwave בקליניקה או בבית המטופל. אלו הם מעט פרטים על המכשיר ועל רפואת תדרים.

כיצד פועלת השיטה?  

בזמן הבדיקה נוצר דו-שיח עם גוף המטופל על ידי משוב (פידבק). מתבצעת סריקה הבודקת את תגובת המטופל לפריטים שונים, כגון: סוגי מזון, מינרלים, תרופות, הורמונים, חיידקים, מצבי לחץ ועוד. בעזרת הנתונים מתקבל מפרט המשקף באופן אינדיבידואלי את מצבו הבריאותי של הנבדק.

מכשיר MDwave מתבסס על עקרונות רפואת התדרים שהוכחו מדעית, הטיפול במכשיר מחזק ומאזן את הגוף בעזרת תדרים היוצרים שדה אלקטרומגנטי עדין במיוחד אשר משפיע על בריאותך ומסייע בצורה אפקטיבית בטיפול במחלות רבות.

המכשיר תוכנן ופותח על ידי חוקרים בעלי שם בארץ ובעולם, עומד בתיקני בטיחות של: CE 60601 , 60602 FCC Part 18  ואושר על ידי משרד הבריאות בישראל.

מכשירMDwave  הוא בטוח לחלוטין לשימוש גם לילדים ומבוגרים. מאחר ועוצמת השדה אלקטרומגנטי שלו בשידור כשהוא מונח בצמוד לגופכם קטנה פי 300 מכל מכשיר סלולרי הנמצא כ 30 סנטימטרים מגופכם.

MDwave  מציע לך דרך קלה, לא פולשנית וזמינה לחיזוק של האנרגיה באמצעות טיפול בשדות אלקטרומגנטיים.
ניתן לקבוע תוכניות מיוחדות, בטוחות לשימוש, שפותחו על מנת לאזן מערכות שונות בגוף.
הטיפול קצר יחסית וניתן לבצעו בכל מקום  שנוח לכם : בבית, במיטה, בנסיעה לעבודה, כך לטפל בבעיה או לתמוך בשילוב עם טיפול נוסף .הטיפול ידידותי מתאים ובטוח לכל בני המשפחה.

איך עובדים עם המכשיר :
פשוט מניחים את הפד על הבטן, חזה, גב או על פי ההנחיה של המטפל, מפעילים את המכשיר בלחיצת כפתור והטיפול מתבצע.

בנוסף, טיפול מתמשך ב – MDwave יכול לסייע משמעותית לשיפור התסמינים במחלות כרוניות או אקוטיות, כגון: סוכרת, דלקת פרקים, מעי רגיז, אסטמה, אנמיה, אלרגיה, קנדידה, מחלת הנשיקה, כולסטרול, ליחה, שפעת, כאבי בטן, לחץ דם גבוה, מיגרנות, קרוהן, קוליטיס.

 

שיתוף:

מאמרים נוספים

חבל שתעזבו בלי שיפור במצבכם !

שילחו הודעה ואחזור אליכם בהקדם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

דילוג לתוכן