מחלת הנשיקה

אנשים שחוו את מחלת הנשיקה אומרים כי העולם נחלק לשניים. אנשים שחלו בה ומודעים לכך שזו מחלה לא פשוטה העלולה לנטרל את האדם שנדבק בה משיגרתו ועבודתו למספר חודשים . ומנגד, אנשים שאינם יודעים על מה מדוברן ומשייכים לה בעיקר את הנופך הרומנטי של השם.
למידע על טיפול במחלת הנשיקה ואיך יוצאים מזה לחצו כאן

מחלת הנשיקה – על מה באמת מדובר?מחלת הנשיקה

מחלת הנשיקה המוכרת גם בשם הקיצור שלה MONO היא אחת מאותן מחלות שבהן נחלשת כל המערכת החיסונית. המחלה נוצרת בעקבות הדבקה או חשיפה לווירוס ה – CMV או וירוס ה – EBV והאנשים שלוקים בה יחוו מצבים של חולשה, בלוטות לימפה נפוחות, כאבי גרון, עייפות, הגדלה של הטחול והכבד ועוד. יש אנשים שחווים את כל הסימפטומים של המחלה בצורה חזקה מאוד וגם לאחר סיום המחלה הם חווים סימפטומים שונים. יש אנשים שלא יוכלו לתפקד כלל במשך שבועות או חודשים ואילו אחרים יעברו את המחלה בצורה קלה יותר ויגלו כי הסיבה לעייפות ולתופעות השונות של גופם נבעו ממחלת המונו. תקופת הדגירה של נגיף זה יכולה להגיע לחודשיים ימים וידועה כמדבקת מאוד. אנשים יכולים להידבק מאחרים בתקופה זו באמצעות דם, רוק, זרע או מגע מיני.

טיפול תרופתי קונבנציונאלי

הרפואה הקונבנציונאלית ממליצה להשתמש במשככי כאבים להורדת החום והקלה. כמו כן, הרופאים מחייבים את החולים לנוח זמן ממושך עד אשר הגוף חוזר אל עצמו. כיוון שמדובר על וירוס אין שום טעם להכניס לגוף אנטיביוטיקה שכן אין מדובר בחיידק צריך לחסל אלא הדבר ויראלי. הבעיה היא שהמחלה זו אינטנסיבית והגוף עובר תנודות  קיצוניות מבחינת המערכת החיסונית שלו, עד כי רבים חשים שהם ממשיכים להיות עייפים כל הזמן, חלשים ובעיקר חסרי אונים בזמן המחלה הפעילה ולאחריה. כאן נכנסת לתמונה הרפואה המשלימה, כמו הרפואה סינית שתורמת מניסיונה הרב היכן שהרפואה הקונבנציונאלית פחות יעילה.

מחלת הנשיקה – עוזרים לכם לפתור את הבעיה

הרפואה המשלימה דוגלת באבחון אופן תגובת הגוף לווירוס של מחלת הנשיקה. בהתאם לאבחון מתחילים בטיפול משולב ביורזוננס ורפואה סינית, בו המטרה העיקרית היא לנטרל לגמרי את הפעילות השלילית של הנגיף ולחזק את המערכת החיסונית שנחלשה. הטיפול יכול לכלול, צמחי מרפא, טיפות הומיאופתיות ודיקור סיני. חשוב לציין כי האבחון והטיפול תמיד ייעשו בהתאמה אישית לכל מטופל והתוצאות מדברות בעד עצמם.
 

יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול המשלב דיקור סיני וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם