כאב בצד שמאל בבטן

כאב בצד שמאל של הבטן הוא תופעה נפוצה שממנה סובלים הרבה אנשים. פעמים רבות, גם לאחר ביצוע הבדיקות שהרופא נתן, הכאבים נשארים זמן רב ללא מענה וזה חבל … בכאבים אלו ניתן לטפל!

גורמים לכאב בצד שמאל של הבטן :

כדי להבין מה גורם לכאבים אנו מתייחסים לאיברים הפנימיים הממוקמים באזור זה.
בטן עליונה מצד שמאל- נמצאים האיברים קיבה, לבלב, מעי גס וכליה שמאל וסרעפת.
בטן תחתונה צד שמאל – מעי דק, מעי גס יורד ובנשים שחלה שמאל וחצוצרה שמאל.
כאבים בצד שמאל של הבטן העליונה הנגרמים לרוב הפרעות בקיבה לדוגמה – דלקת בקיבה, כיב קיבה, חיידק בקיבה ,כיב במעי, דלקת במעי הגס, הצירויות מעי ועוד…

כאבים בצד שמאל של הבטן

כאבים בצד שמאל של הבטן, איך זה מתבטא?

כאב בצד שמאל של הבטן מופיע כתופעה ממושכת וכרונית או ככאב שמופיע ונעלם לסירוגין. אופי הכאב, זמן הופעתו ואלו מזונות, פעולות, מנחי גוף מקלים עליו או מחריפים את הכאב בלווי בדיקה בטנית מקצועית עוזרים לאבחן ממה הוא נגרם ולתת לו מענה.

כאבי בטן תחתונה צד שמאל :

נגרמים אף הם ממספר רב של גורמים, כולל דלקת במעי הדק או הגס, הסתעפויות מעיים, עצירות.
הפרעות גניקולוגיות של איברי הרבייה הנשיים נפוצים באזור זה השחלות והחצוצרות – דיסמנוריאה, כאבי מחזור, אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות כמו כן, אבני כליות או זיהום יכולים לגרום לכאבים בצד שמאל של הבטן. מניסיוני לא פעם בעיות אורתופדיות גם גורמות לכאבים בצד שמאל של הבטן.

אז מה עושים ?

לרוב לאחר שמתחילים לסבול מכאב בצד שמאל של הבטן פונים כבשגרה לרופא משפחה בנושא ואז במקרה הטוב הוא  מפנה לבדיקות והפניות לרופאים ספציפיים נוספים על פי הסיפור: גסטרולוג, נוירולוג, אורתופד, אורולוג, גניקולוג, נפרולוג, כירורג ועוד…
ואז לרוב נשלחים לבדיקות נוספות שהם מפנים : US ,קולונוסקופיה, גסטרוסקופיה, בדיקות רגישות לחלב, צליאק, הליקובקטר ועוד… דבר שלוקח זמן רב לביצוע.
שיהיה ברור בדיקות מקיפות הם הכרחיות וחשוב לבצעם! אך לצערי כיום, זמן ההמתנה לכל רופא ובדיקה הוא ארוך וגם פעמים רבות הכל יוצא "תקין". אך כל הזמן הזה בינתיים הכאבים ממשיכים ופוגעים באיכות החיים. זהו אינו מצב שצריכים לקבל וניתן במקביל לגשת לעזרה מהירה יותר במקביל לבירור הרפואי.

השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם:

או חייגו עכשיו ! 054-4518306

מהו הטיפול שיכול לעזור ?

הטיפול המשולב ביו-רזוננס ורפואה סינית מאפשר לפתור את הכאבים ולטפל במקור הבעיה. הגישה היא הוליסטית ומחפשת את הקשר בין הדברים ואיך הוא משפיע על המכלול, הטיפול והבדיקות מתבצעים באותו המקום וכחלק מהטיפול ניתנים שעורי בית המתבצעים על בסיס יומיומי בנוחות ביתכם. לכן את התוצאות מרגישים בהקדם. הטיפול משלב שימוש בצמחי מרפא, המלצות תזונה, עבודה עם מכשיר בבית המטופל ודיקור סיני על פי הצורך . אז מה זה הטיפול המשולב?  לחצו כאן

איך מתחילים?

כאבי גב טיפול דיקור
hez

אבחון מעמיק

כאבי בטן טיפול דיקןר

התאמת תוכנית הטיפול

ביו-רזוננס טיפול בכאבי בטן

טיפול וחיזוק

איך מטפלים בכאבים בצד שמאל של הבטן

ניסיון אבחון ובירור מעמיק של אופי הכאב מאפשר לטפל בהצלחה בבעיה. כיוון שאצל כל אחד הגורמים לכאב הם מעט שונים גם אופי הכאב וזמן הופעתו הוא שונה. אלו הם דוגמאות לביטויים שונים של כאב בטן בצד שמאל ממטופלים שטופלו בהצלחה.

  • אופי הכאב : כאב קבוע, כאב בא והולך, כאב עמום או כאב חד ונקודתי שעלול להרגיש כמו כוויה.
  • זמן הופעת הכאב : מופיע בתנועה, לאחר פעילות, לאחר או לפני יציאה, לאחר מתן שתן, בהקשר למחזור החודשי או לאחר יחסי מין, לאחר צריכת מזון ושתייה או דווקא לאחר זמן שלא אכלנו כלל.
  • מיקום הכאב : כאב מתחת לצלעות, כאב בגובהה הפופיק או בצד שמאל למטה.

מניסיוני לאחר מפגש ראשון ניתן להבין את מקור הבעיה ולהתחיל בטיפול. אני מזמין אתכם ליצור קשר ולהפסיק לסבול מכאבים מיותרים      


לשאלות נוספות וייעוץ התקשרו 
יונתן – 054-4518306    

המלצות

יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול המשלב דיקור סיני וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם