טיפול בגזים בבטן

טיפול בגזים בבטן  חשוב לאנשים רבים הסובלים מבעיות של גזים. אלו גורמים להם לנפיחות של הבטן, כאבים ותחושת אי נעימות. מאמר זה יציע שיטות שונות של טיפול בגזים בבטן. שיטות הלקוחות מעולם הרפואה הקונבנציונאלי ומעולם הרפואה המשלימה.
הרחבה על הגורמים וטיפול יעיל לגזים בבטן.

טיפול בגזים בבטן ברפואה הסינית

הסינים מאמינים כי אחת מהמערכות הבסיסיות והחשובות ביותר בגוף האדם היא מערכת העיכול. היכולת שלנו לשמור על התקינות שלה או חוסר היכולת שלנו לשמר אותה מעידה על בריאותנו הפיזית והנפשית. זאת כיוון שהיא מהווה את השער דרכו נכנס מזון לבנות את הכל התאים בגופנו ותפקידה  לפרק את המזון  לשמור על החומרים החשובים ולהפריש את המיותר  החוצה.

טיפול בגזים בבטן

מזמן הוכח כי מערכת העיכול מושפעת מחיי הרגש שלנו. עצבנות ואכילה מהירה מאוד יכולים להוביל למצב של גזים, בחילות ושלשולים. אכילה של מזונות שלא מתאימים לגופנו יכולה לגרום לגזים ורשימת הדוגמאות עוד ארוכה. תוספי תזונה, צמחי מרפא, דיקור סיני, תרגילי הרפיה ומדיטציה וכן שינוי התפריט התזונתי יכולים להיות לעזר רב בכל הקשור אל טיפול בגזים בבטן ופתרון הבעיה.

לרקע על שיטת הביו רזוננס – לחצו כאן

הרפואה הקונבנציונאלית מציעה שיטות שונות של טיפול בגזים בבטן וזאת בהשוואה לשיטות מעולם הרפואה האלטרנטיבי. גזים מהווים מטרד. הם גורמים לבטן להתנפח לכאלו מימדים שלפעמים הכפתור של המכנס אינו יכול להיסגר והחולצה ההדוקה אותה לובשים מובילה לשאלות מביכות בדבר תחילת הריון. בנוסף, הם מלווים בריחות לא טובים, רעשים שלא בהתאם לסולם הצלילים המשובח וכאבי בטן. יש פעמים בהן הם מלווים גם בצרבות. הרפואה הקונבנציונאלית מסבירה שהסיבה לתופעה של גזים היא לעיתים אכילה לא נכונה ורגישות למזונות מסוימים ומציעה תרופות להקלה. הרפואה האלטרנטיבית מציעה אבחון של הבעיה שמובילה לגזים ושיטות טיפול שאינן פולשניות ואינן מכילות כימיקלים למיניהם.

טיפול בגזים בבטן - השיטה הטבעית

יש מגוון שיטות של טיפול בתופעת הגזים המשויכות לעולם הרפואה המשלימה:

  • אבחון – אבחון מדויק של הבעיה בגינה אותו אדם סובל מתופעה של גזים.
  • תפריט תזונה – התאמה אישית של תפריט תזונה הכולל מספר ארוחות ביום, הימנעות ממאכלים מסוימים, הימנעות מתבלון, קפאין וצריכת יתר של סוכרים, הפחתה של מוצרי חלב ובשר ועוד.
  • עיסויים – פעמים רבות מטפלים מציעים סוג של טיפול בגזים בבטן מסוג עיסוי שגורם להקלה במצב.
  • צמחי מרפא – שומר, קמומיל ועוד.
יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול המשלב דיקור סיני וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם