נקע באצבע טיפול טבעי שעוזר לקצר את הכאב ומהר!!

נקע באצבע שבר בזרת זה קורה לכולם מתישהו אם מנפילה תוך כדי ספורט ופעילות גופנית או סתם חוסר צומת לב חוטפים מכה ומבינים שהפעם זה שונה והאצבע לא מגיבה טוב.            

נקע שבר באצבע ביד או ברגל מה עושים ?  

הלכנו לרופא שבדק טוב ושלח אותנו לבצע בדיקת רנטגן לאצבע הכואבת מעט נפוחה לפעמים גם צבעונית, לגלות אם זה נקע באצבע ברגל או שבר באצבע ביד, מחכים לתוצאה…

אז מגלים שזה נקע ולא נקבל גבס שזה טוב, אך גם  מגלים שאין טיפול אין מזור באמת לנושא למעט משכחי כאבים ושלנקע "צריך בעיקר להמתין ולחכות כדי שהאצבע תרפא לבד".

בזמן הזה שאנחנו קופצים על רגל אחת או מתקשים לתפעל את הסלולרי או להחזיק את ההגה שלנו בדרך הבית נופלת ההבנה שהולכים לעבור עלינו ימים מעניינים מאוד…

הבשורה המשמחת היא שכן ניתן לעזור להפחית את הכאב, לזרז את ההחלמה של הנקע ולשוב ולחזור לתפקוד מהר יותר בעזרת טיפול נכון. ויש הרבה אחרים שכבר נהנים מזה 

השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם:

או חייגו עכשיו ! 054-4518306

 נקע באצבע מה זה ?

בקצרה נקע באצבע הוא מתיחה או קריעה חלקית של רצועה המחזיקה את המפרקים הקטנים באצבע ללא פגיעה בצם. לרוב יורגשו כאב נפיחות נוקשות ומגבלת תנועה. 

מקרים קלים של נקע באצבע יחלפו לאחר מספר ימי עד שבוע .

מקרים של נקע בינוני יכולים להימשך בין 3-6 שבועות של מגבלה וכאב.

מקרים קשים נמשכים יותר חודשים.

בכל המקרים בהם ההחלמה לא נגמרה יכולה להישאר רגישות, כאב מגבלה בזויות שונות למשך חודשים ושנים.

בכדי להחלים הגוף מפעיל את הכלים שלו לטפל ברקמת האצבע החולה. כלים כמו דלקת ושבעקבותיה מגיעים למקום יותר דם ותאי דם לבנים ופאגוציטים וחומרים כדי לעזור לרקמה לתקן עצמה ולהתחדש.

חשוב לדעת שהגורם לכל ההתרחשות – כאב נפיחות ובשל כך גם המגבלה הוא הדלקת עצמה וטיפול ביו-רזוננס ודיקור סיני יודע להתמודד טוב מאוד עם דלקת תוך כדי שיפור זרימת הדם ותמיכה בהחלמה של המקום הפגוע.

נקע באצבע טיפול יעיל לכאב ולדלקת

טיפול המשלב:

  • בביו-רזוננס -זו צורת טיפול עם תדרים אלקטרומגנטים אשר חודרים לרקמה מבחוץ ומשפרים את פעילות המיטוכונדריה ובשל כך מזרזים החלמה.
  • דיקור סיני יוצר תנועה במקום וממקד את כוחות הריפוי של הגוף לפעול באזור הנקע באצבע משפר מהר את המצב על ידי הזרמת דם הפחתת דלקת ושחרור מתח ברמות מסביב.

כבר במפגש הראשון אצפה לראות שיפור בכאב או טווח התנועה

מחקר על יעילות דיקור סיני בהחלמת פציעות ושברים- לחצו כאן

כלים ומכשירי טיפול

מפגש הטיפול בנקע באצבע אני משלב מספר כלים כדי לראות שיפור בטווח התנועה או עוצמת הכאב. כלים טיפולים כמו דיקור סיני, עבודה עם תדרים, לייזר, צמחים ותוספים רלוונטיים.

כחלק מהטיפול יינתנו "שעורי בית " כמו מכשיר לשימוש ביתי, מדבקות עם מגנטים וכלים נוספים כדי לזרז את הטיפול בדלקת ולקדם את ההחלמה של הרקמה גם בין המפגשים של הטיפול ובכך הטיפול הוא רציף ומהיר.

כלים ומכשירי טיפול

אני מזמין אותכם ליצור קשר ולהגיע לטיפול כדי להסיר את הכאב המנג'ס מהחיים שלכם !

 יונתן הוניגמן 0544518306

יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול המשלב דיקור סיני וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם