נקע באצבע או שבר - טיפול שעוזר להחלים מהר !!

הבשורה המשמחת היא שדווקא כן ניתן לטפל ולעזור להפחית את הכאב, לזרז את ההחלמה של הנקע וגם השבר ברגל. גם אם האזור מגובס ניתן להקל על הלחץ והכאב ולשוב לתפקוד מהר יותר וזה בטוח טוב יותר מאשר רק להמתין. 

נקע שבר באצבע ביד או ברגל מה עושים ?  

אם הגעתם לרופא שבדק ושלח אתכם לבצע בדיקת רנטגן לאצבע הכואבת נפוחה לפעמים גם צבעונית, לגלות אם זה נקע באצבע ברגל או שבר באצבע ביד.
אז מגלים או שזה שבר וצריך גבס או שזה "רק נקע" שכואב לכם אבל אין טיפול אחר לנושא למעט משככי כאבים ושלנקע ולשבר המגובס ההמלצה היא – להמתין ולחכות כדי שהאצבע תרפא לבד.

בזמן הזה שאנחנו קופצים על רגל אחת או מתקשים לתפעל את הסלולרי או להחזיק את ההגה שלנו בדרך הבית נופלת ההבנה שהולכים לעבור עלינו ימים מעניינים מאוד…

נקע באצבע שבר

נקע באצבע שבר בזרת, זה קורה הרבה תוך כדי פעילות גופנית או נפילה או פשוט סתם חוסר צומת לב חוטפים מכה ומבינים שהפעם זה שונה. בואו לטפל בזה העבודה היא מהירה עם תוצאות יפות ולכן אני מזמין אתכם למפגש ראשון ללא עלות שתחושו בעצמכם איך זה משפיע.

השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם:

או חייגו עכשיו ! 054-4518306

איך יודעים אם נשברה אצבע ברגל או שזה רק נקע ?

 נקע באצבע מה זה ?

בקצרה נקע באצבע הוא מתיחה או קריעה חלקית של רצועה המחזיקה את המפרקים הקטנים באצבע ללא פגיעה בצם. לרוב יורגשו כאב נפיחות נוקשות ומגבלת תנועה. 

מקרים קלים של נקע באצבע יחלפו לאחר מספר ימי עד שבוע.

מקרים של נקע בינוני יכולים להימשך בין 3-6 שבועות של מגבלה וכאב.

מקרים קשים נמשכים יותר  זמן עד חודשים.

בכל המקרים בהם ההחלמה לא נגמרה עלולה להישאר רגישות, כאב מגבלה בזויות שונות למשך חודשים ושנים.

 שבר באצבע ברגל מה זה ?

בקצרה שבר באצבע נגרם לרוב מטראומה או חבלה או מעיכה של האצבע והוא מתבטא בשבר או סדק של העצם באזור מסוים.

שבר הוא כואב מאוד, מלווה בקושי וכאב להזיז את האצבע, בנוסף יש הגבלה בתנועה פאסיבית, נפיחות של הרקמה חוסר סימטריה או עקמומיות של האצבע ושינוי צבע.
ישנם שברים שהם קטנטנים ממש ויש שברים שבהם מתרחשת הפרדה של 2 החלקים של העצם ונקראים שבר תזוזה. יש שברים מורכבים שבהם מתקיימים מספר שברים במקביל ובאזורים יותר קריטיים ובעייתיים יותר להחלמה.

אבחון שבר מצריך צילום רנטגן, לפעמים נדרשת החזרה של העצם למקומה ולרוב קיבוע כדי שההחלמה טובה תתאפשר.

מקרים קלים של שבר באצבע נדרש קיבוע של 3-4 שבועות. ולאחריו  לפעמים נדרש טיפול תומך 

בכדי להחלים הגוף מפעיל את הכלים שלו לטפל ברקמת האצבע החולה.
כלים כמו דלקת באצבע ושבעקבותיה מגיעים למקום יותר דם ותאי דם לבנים ופאגוציטים וחומרים נוספים כדי לעזור לרקמה לתקן עצמה ולהתחדש.

חשוב להבין שהגורם להתרחשות – כאב נפיחות ובשל כך גם המגבלה הוא הדלקת באצבע עצמה וטיפול ביו-רזוננס ודיקור סיני יודע להתמודד טוב מאוד עם דלקת תוך כדי שיפור זרימת הדם ותמיכה בהחלמה של המקום הפגוע.

נקע באצבע שבר בזרת ברגל- טיפול יעיל לכאב ולדלקת באצבע

שלום אני יונתן הוניגמן ואני מטפל שנת 2008 בדיקור סיני וביו-רזוננס , אלו כלים של הרפואה המשלימה שעוזרים  להפחית את הכאב פעמים רבות ממש כמו קסם.
פגשתי מטופלים שסבלו משבר בבוהן ברגל שגם שנתיים אח"כ עדיין היה רגיש בחילופי עונות. וטיפלתי בהצלחה בהרבה מצבים של נקע או שבר מקרים של נקע או שבר ביד או ברגל כתוצאה מחדר כושר ופעילות נינגה או כדור.

צריך להבין שבר בזרת ברגל או נקע באצבע ברגל כאשר אינו מטופל טוב ואינו עובר, פעמים רבות משפיע על היציבה שלנו – כיוון שבאופן לא מודע אנחנו נמנעים מלהפעיל את מלוא המשקל על האזור הפגוע.
דבר שלאורך זמן גורם לחוסר איזון ביציבה ומתחיל להעביר עומס לאזורים אחרים כמו, הקרסול כשהדריכה היא לא מלאה, הברך מפרק הירך הגם ואפילו הצוואר לא פעם מושפעים.

גם במצבים של נקע בקרסול או שבר באצבע ברגל שהתרחשו היום וגם במקרים של נקע בזרת בפעילות  לפני מספר חודשים ניתן לעזור לכאב ולקדם משמעותית את ההחלמה.

העבודה היא מהירה עם תוצאות יפות ולכן אני מזמין אתכם למפגש ראשון ללא עלות שתחושו בעצמכם איך זה משפיע.

 

טיפול המשלב:

  • בביו-רזוננס -זו צורת טיפול עם תדרים אלקטרומגנטים אשר חודרים לרקמה מבחוץ ומשפרים את פעילות המיטוכונדריה ובשל כך מזרזים החלמה של שבר בבוהן ברגל או אצבע ביד.
  • דיקור סיני יוצר תנועה במקום וממקד את כוחות הריפוי של הגוף לפעול באזור הנקע באצבע משפר מהר את המצב על ידי הזרמת דם הפחתת דלקת באצבע ושחרור מתח ברקמות מסביב.

כבר במפגש הראשון אצפה לראות שיפור בתחושת הכאב .

מחקר על יעילות דיקור סיני בהחלמת פציעות ושברים- לחצו כאן

כלים ומכשירי טיפול

מפגש הטיפול בנקע באצבע אני משלב מספר כלים כדי לראות שיפור בטווח התנועה או עוצמת הכאב. כלים טיפולים כמו דיקור סיני, עבודה עם תדרים, לייזר, צמחים ותוספים רלוונטיים.

כחלק מהטיפול יינתנו "שעורי בית " כמו מכשיר לשימוש ביתי, מדבקות עם מגנטים וכלים נוספים כדי לזרז את הטיפול בדלקת ולקדם את ההחלמה של הרקמה גם בין המפגשים של הטיפול ובכך הטיפול הוא רציף ומהיר.

אני מזמין אותכם ליצור קשר ולהגיע לטיפול כדי להסיר את הכאב המנג'ס מהחיים שלכם !

 יונתן הוניגמן 0544518306
קליניקה טיפול דיקור סיני בתל אביב  וצור יגאל .

יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול המשלב דיקור סיני וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם