כאבי ראש - דיקור סיני- כי לא צריך לחיות עם זה

כאבי ראש תוקפים את כולם במשך חייהם, אך כאשר כאבי הראש נמשכים תקופה ומשביתים לנו ימי עבודה או מונעים מאתנו פעילויות בשגרה, הגיע הזמן לפעול למען איכות חיים יותר טובה.

כאבי ראש מהם ה גורמים?

לכאבי ראש גורמים רבים, החל מחוסר בנוזלים בעיות ראייה ועד תגובה לתרופה שאנו צורכים. לעתים זה מתח ביום יום ואף קשר בין  כאבי ראש לבעיות עיכול  לכן לא אוכל לפרט את כולם כאן.

אופי כאב הראש אצל המטופל מכווין אותי כמטפל בתהליך האבחון: כאב ראש שקמים איתו דבר ראשון בבוקר או כאב ראש שמגיע  רק בסוף היום לאחר עבודה.
כאב ראש לאחר אוכל או כאב ראש שמופיע דווקא כאשר לא אכלנו מספר שעות. כל דבר מראה על איזור אחר שעלול לגרום לתופעה ותפקידי לבדוק ולשלול.
בנוסף  סוג הכאב כמובן נותן לי מיידע נוסף. אם זה כאב עמום, כאב חד,  כאב שמרגיש כמו פטישים, כאב פועם. כאב שלא עובר עם כדור או האם עיסוי צוואר מקל עליו,  האם שנת לילה  או דווקא מקלחת חמה פותרים אותו.

מיקום הכאב בראש יכול להשתנות  בין אזור המצח, רכות, מאחורי עין, חצי פנים, באזור קודקוד הראש או דווקא באזור האוקסיפיטלי (מאחורי הראש).

האם הכאב מופיע לקראת המחזור או האם הוא מופעל מחשיפה לרעש או שמש.

מהו הטיפול הרפואי שניתן?

 

כל אחד מנושאים אלו יכולים לעזור הגו בהכוונה ולאבחון  אתרם הנכון. לאחר האבחון אנו מתחילים בטיפול  המשלב, בדיקת ביו-רזוננס אם נדרש, דיקור סיני , צמחי מרפא – תפקידם להמשך את הרצף הטיפולי בין המפגשים  בזמן הטיפול .המטרה להשיב את הגוף והנפש לאיזון ולפתור את תדירות כאבי הראש.

במפגש הראשון נבצע אבחון במטרה להבין את טיב הבעיה לעומקה, נתחיל בסדרת שאלות כדי להבין את מיקום כאב הראש, התדירות ואופי הכאב , מה נעשה עד כה , מה מקל ומה מחמיר את  הבעיה.
לאחר מכן נעשה בדיקה פיזית- בה  אני לוחץ על כל מני אזורים בגוף , מסתכל על הלשון ודופק של המטופל. זאת בכדי לקבל תמונת מצב של האזורים המאוזנים ואלו שפחות   מאוזנים במטופל . בשלב זה אני רוצה לקבוע  מספר טיפולים נדרש כדי  להשיג שיפור ברור במצב  כאבי הראש של המטופל .

 

איך מתחילים?

hez

אבחון מעמיק

התאמת תוכנית הטיפול

טיפול וחיזוק

כמטפל פתרתי כאבי ראש למטופלים רבים ואני מוצא שרפואה סינית  ודיקור בפרט הם כלי יעיל לטיפול  גדול בנושא.

אני מזמין אותכם לצור קשר ולטפל בכאבי הראש שלכם.

יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול משולב ברפואה סינית וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם