טיפול בדורבן כאב בעקב

כאב בעקב כף הרגל זו תופעה נפוצה אך דורבן ברגל הוא הכאב בעקב הנפוץ ביותר. אם גם אתם סובלים מכאב בתחתית העקב בעיקר בדריכה ובצעדים הראשונים בבוקר כנראה שאתם סובלים מדורבן בעקב.  

טיפול בדורבן וכאבים בעקב

על השם המיוחד "דורבן" כולם יודעים לספר לכם, אך הטיפול בכאב מעט יותר טריקי. זאת כיוון שמה שעוזר לאחד לא עוזר לאחר ואתם שומעים המלצות שונות ומנסים דברים, מוציאים כספים על רפידות ומשחות ובינתיים מתקשים בהליכה וסובלים מכאבים בעקב.

טיפול בדורבן כאב בעקב

אני מזמין אתכם לטיפול בו תרגישו את השיפור בעצמכם עוד במפגש הראשון וכך תדעו שהטיפול יעיל גם לכם !

שלום אני יונתן הוניגמן מטפל בדיקור סיני וביו-רזוננס משנת 2008, מטפל עם ניסיון רב בבעיות אורתופדיה וכאב.
מניסיוני לאחר מספר טיפולים תרגישו שיפור גדול ביכולת הדריכה על הרגל ובהמשך תוכלו לחזור לפעילות ריצה הליכה ריקוד טיולים שאתם כה אוהבים

הטיפול מערב שימוש בדיקור סיני המלצות תרגילים בבית ושימוש במכשיר לבית על פי הצורך. פעמים רבות אשאיר מחטים כשעורי בית כדי לקדם את התהליך.
הדיקור מגרה את הגוף להפחית את התהליך הדלקתי במקום ולהרפות מתח בשרירים באזור העקב, דבר שמעודד החלמה מהירה של הרקמה ומפחית כאבים בעקב.

בנוסף לכך פעמים רבות בשל הקושי לדרוך על הרגל הגוף מפצה ומתווספים כאבים נוספים בשרירים או בגידים במעלה הרגל ועלולים להיווצר כאבים בברכיים באגן ובגב אן ברגל השנייה בשל העומס. בטיפול נכון נתייחס גם לפגיעה הנלוות לכאבים בעקב כדי שתחזרו לפעילות מהר ככל שניתן.

השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם:

או חייגו עכשיו ! 054-4518306

אז בקצרה מהו דורבן -

דורבן או Plantar Fasciitis זו בעצם דלקת של רצועת חיבור בעקב כף הרגל. זוהי רצועה רחבה שנמתחת מבסיס העקב עד לאצבעות כף הרגל ותומכת בקשת כף הרגל. אנשים פעילים בספורט בריקוד או שנמצאים שעות בעמידה נוטים יותר לפתח דורבן בעקב, אך גם אנשים פחות פעילים פיזית יכולים לסבול מכך. הסטטיסטיקה מצביעה על כך ש 1 מתוך 10 אנשים יסבול מדורבן בעקב במשך חייו. ללא טיפול התופעה יכולה להימשך שנה ואף יותר ולפגוע קשות באיכות החיים.

השם דורבן ניתן בשל מצבים בהם היה ניתן לראות בהדמיה הסתיידות בצורת קוץ בבסיס העקב. אך כיום ההסתכלות על כאב בעקב מעט השתנה והאבחון מתבצע על פי אופי התלונה והכאבים ולא נדרשת הוכחה להימצאות ההסתיידות בצורת קוץ זאת בשל כך שמניסיון ומעקב אחר מטופלים רבים לאורך השנים, ההסתיידות לא נמצאה באופן גורף אצל כל הסובלים מהתופעה.

אני מזמין אתכם ליצור קשר ולהפסיק לסבול ! לשאלות נוספות התקשרו  054-4518306  !  

יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול המשלב דיקור סיני וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם