בטן שורפת מבפנים

בטן שורפת מבפנים היא תחושה קשה המשבשת מאוד את היום. התחושה הזו בבטן מפחיתה תיאבון ורצון לאכול ופוגעת ביכולת לתפקד טוב בשגרה. גם אם ניסתם לקחתם כדורים ולא הרגשתם שיפור אל תוותרו כיוון שאפשר לעזור ולטפל בזה באופן יעיל!

לרוב הגורם לתחושה שהבטן שורפת מבפנים, צרבות, שריפה במפתח הלב או תחושה שעולה שורף בגרון הוא חוסר איזון של חומצת הקיבה או עליה של החומצה במעלה צינור הוושט תוך כדי צריבה של הרקמה הפנימית של הוושט.

הקיבה שלנו היא בעצם שק שרירי שתפקידו לקלוט את המזון ולפרק אותי באופן כימי, על ידי שימוש בחומצה חזקה -hcl -חומצת מימן כלורי שנמצאת בתוכו ובנוסך מתרחש גם פירוק.
ערבוב מכאני על ידי מעיכה חוזרת של המזון בשק הקיבה על ידי הפעלה של שרירים חזקים בדפנות הקיבה.

כדי למנוע מצב של פגיעה של החומצה, בדופן הפנימי של הקיבה. מופרש ריר מהדופן עצמו המונע מגע ישיר של החומצה בדופן הקיבה.

גזים טיפול

השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם:

או חייגו עכשיו ! 054-4518306

לתחושה שהבטן שורפת מבפנים עם או בלי עליית החומצה בוושט יש מספר גורמים עיקריים : דלקת בקיבה, בעקבות טיפול תרופתי לרוב תרופות נוגדות דלקת שאינן סטרואידים כמו אופטלגין ונורופן, הימצאות חיידק בקיבה כמו הליקובקטר פילורי, צרבות, חומציות ירודה  דווקא, תזונה מאוד לא זהירה זמן רב, ריפלוקס , כיב קיבה או בקע סרעפתי שהוא בעצם פגיעה במבנה הפיזי של הסוגר העליון של הקיבה.

טיפול בבטן שורפת מבפנים גסטריטיס

הטיפול המערבי לרוב כולל המלצות תזונה  כדורים מפחיתי חומצה לנטון, נקסיום, אומפרדקס, קונטראלוק במרשם מהרופא.
אלו הן תרופות לשימוש ממושך שתפקידן למנוע או להפחית בצורות שונות את ייצור החומצה בקיבה. ישנם גם מוצרים כמו מאלוקס, טאמס, רני, גביזון שניתן לקנות בבתי מרקחת ללא מרשם.
תפקידם הוא לסתור את החומציות הקיימת בקיבה ולהוריד את רמת החומציות בקיבה כדי שתהיה יותר בסיסית ועל ידי כך פחות לצרוב כאשר הן עולות במעלה הוושט.

לתחושת השריפה בבטן לרוב מצטרפות תופעות עיכול נוספות כמו: בחילות, חוסר תאבון, צמא מוגבר טעם מתכתי או טעם חמוץ בפה, צרידות, לחץ בחזה, ריח לא נעים מהפה, עלייה של תוכן הקיבה לגרון, יובש בפה, צורך לשתות הרבה, חוסר שקט קשיים בשינה ועצבנות גם מלווים פעמים רבות את השריפה.

בטן שורפת מבפנים מה כדאי לאכול:

מומלץ להימנע ממאכלים חריפים ומתובלים מדי כמו קארי, צ'ילי, חווייג', קינמון, סחוג ומאכלים פיקנטיים עם הרבה פלפל שחור.

להימנע מאלכוהול וקפה להפסיק עד שתראו הטבה ברורה.

יש לשמור על אכילה מסודרת יחסית ולא לפתוח מרווחים גדולים בין זמני הארוחה ולא לאכול בשעות מאוחרות מדי.

רצוי לאכול כמות מזון קטנה- בינונית ולאכול כ 4-5 ארוחות ביום. בטוח רצוי להימנע מכמות גדולה של אוכל בארוחה או לדלג על ארוחות.

להגביר את כמות המזונות הירוקים ולתת דגש על מלפפונים ושקדים המפחיתים את רמת החומציות בקיבה.

 

טיפול נכון לשריפה בבטן בקיבה

תרופות מפחיתות חומציות יכולות לתת מענה לטווח זמן הקצר אך כאשר ניתן שימוש לטווח זמן ממושך הן פוגעות בספיגה של חומרים חיוניים ועלולות לגרום לתופעות לוואי לא קטנות אצל חלק מהאנשים – אתם מוזמנים לקרוא את את העלון המצורף לתרופות.

מעבר לכך התרופות לא מספקות מענה לחוסרים ולחוסר איזון שבעקבותו נוצר המצב אשר בטיפול נכון יכול להיפתר ובשל כך לא יהיה צורך בתרופות. 

איך מתחילים?

כאבי גב טיפול דיקור
hez

אבחון מעמיק

כאבי בטן טיפול דיקןר

התאמת תוכנית הטיפול

ביו-רזוננס טיפול בכאבי בטן

טיפול וחיזוק

טיפול טבעי ויעיל לשריפה בבטן ודלקתיות בקיבה

שלום אני יונתן הוניגמן מטפל בבעיות עיכול משנת 2008 משתמש בשילוב כלים של רפואה משלימה שאני מוצא מאוד יעילים לטיפול בבעיות של שריפה בקיבה ובבטן. 

מטרת הטיפול היא למנוע את השתוללות החומצה, להפחית את תחושת השריפה ולהשיג איזון במטרה למנוע את חזרת תחושת השריפה ככל שניתן.

הטיפול משלב שימוש בדיקור סיני ובכלים של שיטת הביו-רזוננס ומאפשר לאזן את הקיבה ולמנוע את עליית החומצה למעלה ובכך שהוא מטפל בגורמים לתחושת השריפה ולנטרל אותם.

אני מזמין אותכם להתקשר ולהגיע לטיפול 0544518306

יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול המשלב דיקור סיני וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם