בחילות טיפול

בחילות הן תופעה ממנה קשה להתעלם. מי שסובל מבחילות אינו יכול לתפקד בצורה מיטבית ובדרך כלל מבלה את רוב זמנו ללא חשק לאכול, לשתות ואפילו לחייך זה לא קל כשיש בחילה. מאמר זה יעזור לכם להבין מה ניתן לטפל בבעיה.

לטיפול בבחילות ממושכות – לחצו כאן 

בחילות -  מהם הגורמים?

בחילות נובעות בדרך כלל כתוצאה מבעיה במערכת העיכול. הן יכולות להתרחש במצבים בהם אנו בהריון, במצבים בהם אנו סובלים מווירוס או חיידק מסוים המשפיע על גופינו, במצבים בהם אנו חולים במחלה מסוימת ובחילות הן אחד התסמינים שלה ובמקרים בהם אנו אלרגיים או רגישים לתרופות, תהליכים רפואיים מסוימים או סוג מסוים של מזונות. חשוב לעצור את הבחילות כמה שיותר מהר וזאת על מנת לספק לאותו אדם תחושה טובה יותר ויכולת לחזור ולהתמודד עם שגרת החיים בצורה הטובה ביותר. לכן, הצעד הראשון יהיה אבחון מקור הבעיה.

אבחון  וטיפול

 

  • שיטת הטיפול המשולב ברפואה סינית וביו–רזוננס היא שיטה לסקירת מערכות בגוף שבאה לבדוק את תגובת הגוף לכל מיני גורמים שונים. בהתאם, לתגובות של הגוף לתרופות מסוימות, מזונות, מינראליים, מצבים נפשיים ועוד מתגלה המצב הבריאותי של המטופל.
    בעולם הרפואה הסינית הבחילה היא תסמין של בעיה גדולה יותר ולכן על מנת לפתור בחילות חובה לטפל בגורם לבעיה עצמה.
  • טיפול – לאחר אבחון שנעשה על ידי שיטת ביו – רזוננס המטרה העיקרית של המטפל תהיה לשחרר את הגוף מכל דבר שמעמיס עליו וגורם לו לאותן בחילות. בשלב השני המטפל יעזור למטופל לחזק את תפקוד מערכת העיכול ולהסדיר את חוסר האיזור שגרם לבעיה.
  • כלים – צמחי מרפא, דיקור סיני, תפריט תזונה המותאם אישית ועוד.

לשאלות נוספות וייעוץ התקשרו  054-4518306    

   

 

המלצה בחילות 3

יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול המשלב דיקור סיני וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם