בחילות טיפול

בחילות טיפול


בחילות הן תופעה ממנה קשה להתעלם. מי שסובל מבחילות אינו יכול לתפקד בצורה מיטבית ובדרך כלל מבלה את רוב זמנו ללא חשק לאכול, לשתות ואפילו לחייך זה לא קל כשיש בחילה. מאמר זה יעזור לכם להבין מה ניתן לטפל בבעיה.

לטיפול בבחילות ממושכות – לחצו כאן 

בחילות –  מהם הגורמים?

בחילות נובעות בדרך כלל כתוצאה מבעיה במערכתבחילות העיכול. הן יכולות להתרחש במצבים בהם אנו בהריון, במצבים בהם אנו סובלים מווירוס או חיידק מסוים המשפיע על גופינו, במצבים בהם אנו חולים במחלה מסוימת ובחילות הן אחד התסמינים שלה ובמקרים בהם אנו אלרגיים או רגישים לתרופות, תהליכים רפואיים מסוימים או סוג מסוים של מזונות. חשוב לעצור את הבחילות כמה שיותר מהר וזאת על מנת לספק לאותו אדם תחושה טובה יותר ויכולת לחזור ולהתמודד עם שגרת החיים בצורה הטובה ביותר. לכן, הצעד הראשון יהיה אבחון מקור הבעיה.

 

אבחון מקור הבעיה

ביקור אצל רופא יוביל לבדיקה רפואית ואף בדיקות מתקדמות יותר של גסטרוסקופיה או אולטרה סאונד באמצעותן יתבצע אבחון וקביעה באשר למקור הבעיה ממנה אותו אדם סובל והבחילות קשורות אליה. בפועל, פעמים רבות הרופאים משייכים בחילות לווירוס בבטן, מצב של הריון, לקיחת תרופות מסוימות או משום מצב פסיכוסומטי של אותו אדם. דבר המוביל לבסוף להמלצה בדבר תרופה לשיכוך הבחילה או הקלה מסוימת אך לרוב  זו אינה עוזרת לפתור את הבעיה שבגינה התחילו הבחילות. המטרה העיקרית של הרפואה המשלימה היא לבצע אבחון שיוביל לאיתור הבעיה ופתרונה, דבר שיוביל גם לפתרון הבחילות.

 

אבחון  וטיפול

  • שיטת הטיפול המשולב ברפואה סינית וביו–רזוננס היא שיטה לסקירת מערכות בגוף שבאה לבדוק את תגובת הגוף לכל מיני גורמים שונים. בהתאם, לתגובות של הגוף לתרופות מסוימות, מזונות, מינראליים, מצבים נפשיים ועוד מתגלה המצב הבריאותי של המטופל.
    בעולם הרפואה הסינית הבחילה היא תסמין של בעיה גדולה יותר ולכן על מנת לפתור בחילות חובה לטפל בגורם לבעיה עצמה.
  • טיפול – לאחר אבחון שנעשה על ידי שיטת ביו – רזוננס המטרה העיקרית של המטפל תהיה לשחרר את הגוף מכל דבר שמעמיס עליו וגורם לו לאותן בחילות. בשלב השני המטפל יעזור למטופל לחזק את תפקוד מערכת העיכול ולהסדיר את חוסר האיזור שגרם לבעיה.
  • כלים – צמחי מרפא, דיקור סיני, תפריט תזונה המותאם אישית ועוד.

 

  לשאלות נוספות וייעוץ התקשרו  054-4518306  !       

 

שם מלא חובה
מס טלפון
כתובת מייל חובה
נושא הפנייה
הזן את הקוד שבתמונה חובה
כדי להשתמש ב-CAPTCHA את/ה צריך שהתוסף Really Simple CAPTCHA יותקן
הודעה
לשאלות מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

המלצה בחילות 3