ברוכים הבאים לאתר שלי

יונתן הוניגמן מטפל ברפואה סינית וביורזוננס

למדתי רפואה סינית כ-4 שנים ב'מכללת מדיסין' שם הוסמכתי לטיפול בדיקור, צמחי מרפא, שיאצו וטיפול במגע. את שיטת הביו-רזוננס למדתי במהלך שלוש שנים נוספות לאחר סיום לימודי ב'מדיסין'. 

אני מטפל בקליניקה בת"א, חבר באגודה לרפואה סינית ומשנת 2007-14 התנדבתי בשיר"מ- שירותי רפואה משולבת, בבית החולים אסף הרופא כחלק מצוות המטפלים.  

בחרתי בתחום הרפואה הסינית בעקבות התנסות שלי בגיל צעיר בתרגילי נשימה פשוטים שחשפו בפני תחושות פיזיות חדשות שלא הכרתי, הופתעתי מהשפעתם הרבה עלי והחלטתי להמשיך להעמיק בכך.

לאורך השנים התוודעתי לשיטות רבות וטיפולים שונים, מתוכם, בחרתי ברפואה הסינית בגלל זווית הראייה הייחודית, הניסיון המתועד, העומק הטיפולי והתוצאות שהדהימו אותי, תחילה בשלב הלימודים ובפעמים רבות אח"כ בקליניקה. את שיטת הביו-רזוננס פגשתי בהמשך הדרך. ככל שנחשפתי ליעילותה, קשה היה לי לוותר על היתרונות האבחנתיים והטיפוליים שהיא מאפשרת.

כמטפל, תוצאות חשובות לי, כך אני מודד את הצלחותיי המקצועיות. אני מתנדב בעקביות וממשיך ללמוד כל הזמן, מתנסה ובוחר להביא את הטיפולים היעילים ביותר אל הקליניקה שלי.

להשקפתי, הגוף שלנו הוא מכונה מתוחכמת מאוד ובעלת יכולת מדהימה לתקן את עצמה. לעיתים, היא יוצאת מאיזון, חשוב לא להתעלם מכך ולטפל בה כדי שתשוב למסלול ללא תלות קבועה בטיפול או תרופה, כל עוד זה אפשרי.
בדיקות ותרופות קונבנציונליות אינן טאבו אצלי בקליניקה. אני מפנה לבדיקות ויעוץ אצל רופאים על פי הצורך.                                                                         

שיטות העבודה בהן התמקדתי הם בעלות יכולת משוב, המאפשרת לי לדעת שהטיפול הניתן יעיל והמטופל מגיב לו טוב, עוד טרם יציאתו מהקליניקה. השילוב של הניסיון שצברתי ודרך הבקרה של השיטות בהן אני מטפל, מאפשר את תוצאות הטיפולים הטובה ויעילותם.

אני מרגיש בר מזל לעבוד בשילוב השיטות הללו. הן תורמות אחת לשנייה ובעזרתן יש לי את היכולת לעבוד בתחום הטיפול שאני מאוד אוהב, תוך עזרה פרטנית ומקיפה למטופליי.

אני מזמין אתכם ליצור קשר ולהתייעץ איתי בכל נושא

יונתן : 0544518306

השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם:

או חייגו עכשיו ! 054-4518306

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם