טיפול בכאבים אורטופדים


עדיין כואב לכם למרות שבברור הרופא קבע ש”הכל תקין” ?

ניסיתם אולי כדור אנטי דלקתי שעזר אבל לא לגמרי, פיזיותרפיה, עיסוי, משחות שונות, אולי אפילו מכשיר לייזר… אבל לא ראיתם שזה מועיל לכם.

עשיתם את כל הבדיקות ושוב הרופא קובע ש” הכל תקין”

פעמים רבות את הגורם לכאב בלתי אפשרי לזהות בבדיקות הדמיה כמו CT או צילום רנטגן שהרופא שולח אותכם לעשות. זה נובע בשל כך שהגורם לכאב לא נמצא תמיד בעצמות השלד או במפרקים הגדולים אלא ברקמות חיבור ורצועות שפחות ניתנות לזיהוי באותן בדיקות.

אל תוותרו על איכות החיים שלכם ובואו לא ניתן לכאב להפוך לחלק קבוע משגרת החיים שלכם.

בקליניקה אני רואה מטופלים רבים שנפתרים מהכאב הממושך שלהם ויוצאים לדרך חדשה. אני מטפל במקרים שונים של כאב באמצעות דיקור סיני ושיטות נוספות בהם המטרה היא לעזור למנגנונים הטבעיים של הגוף לבצע את תהליך ההחלמה באזור הפגוע. כך שהטיפול יעיל למגוון רב של כאבים אורתופדים כמו: כאבי צוואר, כאבי גב, כאבי כתפיים כאבי ברכיים, פריצות דיסק בחוליות דלקות מפרקים בורסות גידים או כאבים שנותרו לאחר טראומה, תאונות, נפילות ופציעות ספורט שונות וגם עזרה בהחלמה לכאב שנותר לאחר ניתוח או רגישות שנותרו לאחר שבר באצבע ברגל או במרפק קרסול וכו…

המשותף לכאב ברוב האירועים האלו הוא מנגנון טבעי של הגוף שבא במטרה להואיל ולשקם את הרקמה שנפגעה בשלב המידי לאחר הפציעה. המנגנון מקבע את אזור הפגיעה על ידי כיווצי שרירים הסובבים את האזור ותהליך דלקתי שאינו זיהומי, המעודד הגעה של דם למקום כדי להזרים את החומרים הנדרשים לתקן את הרקמה. פעמים רבות התהליך הדלקתי כביכול אינו מסתיים ונותרת דלקת כרונית או הספקת דם חלשה למקום והרקמה ממשיכה להיות מוגבל ולכאוב. כאן בא הטיפול לעזור בעידוד הגוף לסיים את התהליך ולאפשר יותר טווח תנועה במקום להשיב תחושה ולהוריד כאב.


אני מזמין אותכם להיפתח לעולם הרפואה המשלימה ולבוא לטיפול שרואה ומקשיב טוב לעומק הבעיה שלכם

אשתמש בידע רחב שיש לרפואה המשלימה להציע כדי לפתור את הבעיות שמציקות לכם באמצעות טיפול משולב וייחודי, העוזר לפתור בעיות רפואיות ממושכות שלא מצאו מענה אצל הרופאים.

בשיטות בהן אני משתמש בקליניקה, טיפלתי בהצלחה בבעיות רפואיות רבות כגון: בעיות אורתופדיות וכאב, כאבי ראש, בעיות במערכת העיכול ,חולשה חיסונית אלרגיות ועוד.

יש לי ניסיון בטיפולי במאות מטופלים בין אם בטיפולים בקלינקה, ובין אם במסגרת התנדבותית באסף הרופא ועבודה בכללית שתרמו רבות ליידע ולניסיון שאני מביא לטיפולי בקליניקה כיום.

” אני מאמין שהגוף שלנו הוא מכונה מופלאה שיודעת לאזן ולרפא את עצמה אך לעתים נדרשת עזרה נוספת כדי להשלים את העבודה.”

אז מה נעשה בטיפול ?

במפגש הראשון אבצע אבחון כדי לעמוד את מצבכם, נעבור על הרקע הרפואי שלכם, אשאל שאלות ואבחן את הגוף על ידי לחיצה באזורים שונים בגוף, אעשה בדיקת דופק ולשון ואז נתאים תוכנית טיפול בה נצפה לראות שיפור והתקדמות במצבכם ונצא לדרך.
כמובן שנתחיל את הטיפול 🙂 עוד במפגש הראשון !

התאמת תוכנית הטיפול – יצירת תכנית עבודה שתכלול הערכת זמן להגעה ליעד בו נוכל לראות שיפור במצב, ובאילו שיטות ועבודה נדרש להשתמש במפגשים עצמם.

נמשיך לעבוד כדי לשפר את מצבכם, אם זאת באמצעות דיקור \ שימוש בציוד הטיפולי בקליניקה או בשימוש בייתי בצמחי מרפא או במכשיר ייעודי לבעיה.

בטיפול אני משלב עבודה עם מספר כלים מרכזיים :

דיקור– דיקור סיני, דיקור אוזן או קרקפת מאוד יעילים לטיפול בבעיות עצביות הגבלת תנועה תחושה וכאב. דיקור מגובה במחקרים רבים לנושאים אלו. ואלו נושאים שמגיבים יפה מאוד לטיפול נכון. לרוב עוד בקליניקה נצפה לראות שינוי בזמן הדיקור באופי הכאב איתו באתם.

מכשור אלקטרו מגנטי מיוחד– הנועד להפחית דלקתיות לזרימת דם ולעזור בהרפיית שרירים לעתים ניתן לעבודה בבית של המטופל בהתאם לאופי הבעיה, כדי לשמר את המשך הטיפול בין המפגשים.

צמחי מרפא- פורמולות שונות המותאמות במיוחד לצרכי המטופל.

פעמים רבות אשלח אתכם הביתה עם “שעורי בית” כהמשך של הטיפול בקליניקה: מדבקות עם מחט קטנה או מגנט שמצמידים לנקודה רלוונטית בגוף שאותה נמצא יעילה במהלך הטיפול בקליניקה. צמחי מרפא הנחיות או מכשירים ייעודיים שמטרתם להמשיך את העבודה לזירוז ההחלמה גם בין המפגשים וכך לקדם את ההחלמה.

הטיפול נתפר לפי אופי ההפרעה וצורת הכאב של כל מטופל ומטופל לפי מידותיו, במטרה לתת את הגירוי המתאים בכדי להפחית דלקתיות לשפר טווח תנועה ולהפיג את הכאב שפוגע לכם באיכות החיים בצורה מקצועית ומהירה.
השאירו פרטים או התקשרו עכשיו ! 0544518306
כך שנוכל ביחד לטפל בכאב שלכם בהקדם.

שם מלא חובה
מס טלפון
כתובת מייל חובה
נושא הפנייה
הזן את הקוד שבתמונה חובה
כדי להשתמש ב-CAPTCHA את/ה צריך שהתוסף Really Simple CAPTCHA יותקן
הודעה
לשאלות מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם