שלשולים וכאבי בטן

שלשולים וכאבי בטן תוקפים את כולם בשלב זה או אחר של חייהם. לרוב כתוצאה מקלקול קיבה, וירוס או זיהום מעיים חולף. אך כאשר השלשולים והכאבים נמשכים ונמשכים כבר זמן רב צריך לבדוק את הנושא. פעמים רבות גם לאחר בירור רפואי נמצא שהכל "תקין" ואנשים רבים עדיין סובלים. אך זה לא הכרח.

שלשולים וכאבי בטן - כשזה לא מפסיק ?

אם עשיתם כבר בדיקות ולא מצאו שום גורם לבעיה…   ייתכן מאוד שהרופא הגדיר את הבעיה כמעי רגיז או מעי רגיש או דיספפסיה.

שזו בעצם הגדרה לתסמונת – אוסף של תסמינים- הקשורים לפעילות עיכול לא תקינה המתבטאת לרוב בשלשולים וכאבי בטן לסרוגין שפעמים רבות נותרת ללא פתרון רפואי ברור למצב אלא יותר הגדרות כלליות כמו להוריד מתח, לשמור על תזונה ולקחת פרוביוטיקה. 

 

שלשולים וכאבי בטן

אם אתם מוצאים את עצמכם רצים מספר פעמים ביום לשרותים, או חושבים אם לאכול  מזון מסוים או לא כי בערב יש לכם תוכניות ואתם רוצים להיות במיטבכם ללא הסחות, ואם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שזה נושא שפוגע באיכות החיים שלכם והגיע הזמן לטפל בו מכיוון אחר.

מערכת העיכול פועלת באופן של  "פס נע  ". לכל תחנה יש תפקיד בפרוק וספיגה של המזון שמשפיע על טיב המשך התהליך כולו לאורך הדרך. כאשר שבאזור מסוים יש האטה בתנועה, חוסר פעילות, הפרעה או מהירות גבוהה מין הנדרש. תהיה לכך השפעה על פעילות העיכול כולה בדמוי נפיחות בבטן, גזים שלשולים וכאבי בטן כמובן כי זו הדרך של מערכת העיכול לבטא את ההפרעה.

השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם:

או חייגו עכשיו ! 054-4518306

ששלשולים וכאבי בטן הם מצב בו תפקוד העיכול שלנו מופרע על ידי גורם חיצוני או פנימי ולכן אינו מתפקד כמו שצריך ואנו מוצאים את עצמנו בשירותים בכאבי בטן. 

רגישות לסוגי מזון שונים שפעם יכולנו לאכול ללא בעיה ופתאום עושים כאבים בבטן  וריצה לשרותים היא סימפטום נוסף שמופיע כשמערכת העיכול מאותגרת והוא נציג נוסף של אותה הבעיה.

מוצרי חלב, גלוטן ארוחות גדולות ומגוונות, ירקות חיים, שתייה של אלכוהול, מזונות בריאים כמו: עדשים אגוזים ודגנים מלאים, נבטים פתאום עושים בעיה…

ואז אתם מנסים ונמנעים מכל מני סוגי מזון "שעושים צרות" סולניים,מצליבים, הפרדת פחמימות וחלבונים וכל מני דברים שקראתם באינטרנט כדי לנסות להקל על המצב. זו דרך פעולה מתבקשת כיוון שזה לפעמים נותן את המענה הראשוני לבעיה. אבל זה לא מצב שבו תרצו להישאר לזמן ארוך, כי אתם נשארים ללא ברירה על תפריט מאוד צר או שאתם כבר לא יודעים מה קשור למי והסימפטומים עוד מופיעים ולבסוף מוותרים ומתעלמים מתעלמים האוכל בכלל…

זה מצב מתסכל שבו אני פוגש מטופלים רבים כשהם מגיעים אלי בו, בעיקר אני מזהה את חוסר התקווה מהניסיונות והטיפולים, ללא שיפור תסמינים זמן רב.

שלשולים וכאבי בטן -  כיצד הרפואה המשלימה משתלבת?

הטיפול וההסתכלות של הרופאה המשלימה בנוגע לשלשולים וכאבי בטן הם מנקודת מוצא אחת. צריך לזהות מהו הגורם או הגורמים שאינם מאוזנים במערכת העיכול וגורמים לסימפטומים השונים ולפעול כדי לאזן אותם לשם השבת התפקוד התקין למערכת בכלים שברשותך. 

לכל איבר על פי הרפואה הסינית ושיטת הביו-רזוננס  יש כיוון פעולה משלו ואחריויות על תפקודים הקשורים ועיכול ולאנרגיה הכללית בגוף. כאשר פעילות מסוימת מופרעת, יהיה לכך ביטויים בבדיקת האבחון הראשונה אותה נבצע במפגש הראשון של הטיפול.

לאחר שמתשאלים, בודקים איך ולמה הגוף מגיב ואיזה אזורים מעידים על פעילות לקויה בשלב האבחון. ניתן לתכנן את דרך הפעולה הנדרשת והשלבים ההכרחיים כדי להשיב לאיזון את המערכת.

איך מתחילים?

כאבי גב טיפול דיקור
hez

אבחון מעמיק

כאבי בטן טיפול דיקןר

התאמת תוכנית הטיפול

ביו-רזוננס טיפול בכאבי בטן

טיפול וחיזוק

 בטיפול נשתמש במגוון כלים :

  • צמחי מרפא שבאים לתמוך באיברים החלשים.
  • מכשיר לאבחון בקליניקה ומכשיר לטיפול בבית המטופל על פי הצורך.
  •  דיקור סיני- נבצע דיקור סיני החל מהמפגש ה 3-4 בהתאם לצורך ולהיענות המטופל לדיקור.
  • תפריט מותאם – לאחר בדיקה נגדיר אילו מזונות מתאימים למטופל לאותו אדם והימנעות ממזונות כבדים שקשים לעיכול ומכבידים על מערכת העיכול החלשה לאורך משך הטיפול כתמיכה בתהליך ההחלמה.

 מניסיוני הטיפול עוזר להקל ולטפל בבעיה גם  כאשר לרופאים אין מענה יעיל. לא פעם מטופלים אומרים לי שלמעט אימודים או סטופאיט וקל בטן לרופא לא היה מה לתת והם סובלים מכאבי הבטן והשלשולים כבר זמן מה.  אני מזמין אתכם לעצור את תופעת השלשולים המלווים בכאב בטן על ידי טיפול מעמיק שמניב תוצאות לטווח זמן ארוך .

השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם:

או חייגו עכשיו ! 054-4518306

יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול המשלב דיקור סיני וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם