טיפול בשיעול יבש וטורדני

רובינו חווינו מצב בו אדם ששהה לידינו בהרצאה, בסרט או מישהו שדיבר ולא הפסיק להשתעל, זה מאוד מפריע ולא נעים אך מי שמשתעל סובל מזה הרבה יותר. שיעול טורדני הוא תופעה שיכולה לקרות לכל אחד ואחת . מאמר זה יעזור בפתרון הבעיה.

מהו שיעול טורדני?

שיעול טורדני יכול להיות שיעול יבשטיפול בשיעול יבש וטורדני או שיעול רטוב שמוגדר ככרוני ומלווה אתכם תקופה ארוכה. הרבה אנשים סובלים משיעול טורדני במשך כמה שבועות ויש גם כאלו שסובלים ממנו במשך כמה חודשים של השנה. אלו מתארים את המצב כמטריד ביותר וזאת משום שהם מפריעים לאנשים סביבם, אם מדובר על משפחה ואם מדובר על חברים לעבודה וחברים ללימודים. פעמים רבות התקף שיעול יכול להימשך זמן רב ויש כאלו שמסבירים כי לוקח להם יותר מרבע שעה להירגע מכל התקף. תדירות השיעול בדרך כלל מתרחשת כמה פעמים ביום ואין כללים באשר לזמנים בהם היא "תתקוף" את האדם. פעמים רבות אנשים שסובלים מתופעה זו מסבירים כי הם סובלים גם מבריחת שתן בעקבות שיעול חזק שמטלטל את כל הגוף ופעמים אף נמנעים מיציאה מהבית וזאת משום חוסר הנעימות.

לקביעת תור וייעוץ על טיפול בשיעול יבש וטורדני לחצו כאן
או צלצלו 054-4518306

 

שיעול מטריד – אמיתי?

לא אדם אחד ולא שניים חוו בחייהם מצב של שיעול טורדני. הבעיה היא שבעולם הרפואה הקונבנציונאלי אין דרך וודאית לפתור את הבעיה ורופאים רבים אינם יודעים מה לעשות עם אדם שמגיע אליהם עם בעיה זו. הפתרון פעמים רבות הוא לתת לאנשים תרופות נגד שיעול או כדורי מציצה, לומר להם כי מדובר על תופעה ויראלית וקרוב לוודאי שהיא תעבור בהקדם או פשוט לומר לאותו אדם כי מדובר על בעיה פסיכוסומאטית והגיע הזמן לפתור אותה. כך או כך עולם הרפואה הקונבנציונאלית אינו מציע פתרון מוחלט וודאי לבעיית שיעול טורדני.

שיעול טורדני – מה עושים?

הדבר הראשון אותו יש לעשות הוא לפנות אל רופא המשפחה על מנת שיבדוק אתכם ויאמר לכם מדוע אתם לוקים בבעיית שיעול טורדני וכיצד ניתן לטפל בה. אם עשיתם זאת והטיפולים הקונבנציונאליים לא עזרו או שהרופאים טוענים כי אין להם מה לעשות כי מדובר על תופעה פסיכוסומאטית, הצעד הבא יהיה לפנות אל מטפל של עולם הרפואה המשלימה. כאן המטפל יוכל לאבחן אתכם בצורה מדויקת, לברר מהיכן נובעת הבעיה ולהציע שיטות טיפול בשיעול יבש מעולם הרפואה הסינית, כמו למשל דיקור סיני, תזונה מיוחדת, טיפות הומיאופתיות ועוד.

יונתן הוניגמן  Dip. Ac
יונתן הוניגמן Dip. Ac

טיפול המשלב דיקור סיני וביורזוננס
נותן מענה לבעיות רפואיות רבות
שלא ניתן להן פתרון אצל הרופאים

אודותי

אני כאן בשבילכם

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

לקביעת טיפול או שאלות נוספות,
מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לקביעת טיפול או שאלות נוספות, מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם