שלשולים וכאבי בטן

שלשולים וכאבי בטן

רובינו חווינו מצב של שלשולים וכאבי בטן בשלב זה או אחר של חיינו. יש אנשים שחוו כאבי בטן, שלשולים בשנות ילדותם ולאחר מכן פיתחו מערכת חיסונית חזקה מאוד ויש כאלו שעדיין חווים מדי פעם מצב לא נעים של שלשולים המלווים בכאבי בטן משום וירוס מסוים או בעיה מסוימת בבטן. מאמר זה יסביר לכם כיצד תוכלו להקל על המצב.

שלשולים וכאבי בטן

שלשולים וכאבי בטן – למה זה קורה?

שלשולים וכאבי בטן הם מצב בו המעי שלנו לא מתפקד כמו שצריך ולכן אנו מוצאים את עצמנו בשירותים לפחות שלוש פעמים ביום עם יציאה מימית המלווה בכאבי בטן. פעמים רבות מצב זה נובע כתוצאה מווירוס ולכן משתלם להימנע מאוכל ולהתמקד בנוזלים מזינים או במאכלים פשוטים באותם יום יומיים בהם חווים שלשולים וכאבי בטן. ברוב המקרים וירוסים עוברים לבד וכל מה שצריך הוא לתת לגוף מנוחה. במקרה בו יש יציאה דמית, יובש או שאתם מוצאים את עצמכם משלשלים יותר מיומיים שלושה, כדאי ללכת לרופא לבדיקה.
 

כאבי בטן ושלשולים –  כיצד הרפואה המשלימה משתלבת?

הרפואה המשלימה משתלבת בכל הקשור אל כאבי בטן שלשולים, בכך שהיא מאפשרת להקל ולטפל בבעיה כאשר לרופאים אין מענה יעיל. לא פעם מטופלים אומרים לי שלמעט אימודים   או סטופאיט או קל בטן לרופא לא היה מה לתת למרות הם סובלים מכאבי הבטן והשלשולים כבר זמן מה. יש לכם אפשרות לעצור את תופעת השלשולים המלווים בכאב בטן על ידי הרפואה המשלימה.
הטיפול הטבעי מתחיל באבחון של אותו אדם שבעקבותיו המטפל ייקבע את הטיפול המתאים לאותו מטופל. טיפול בשלשול משלב :

  • תזונה מיוחדת – הדבר הראשון שיעשה הוא התאמת המזונות לאותו אדם והימנעות ממזונות כבדים שקשים לעיכול ומכבידים על מערכת העיכול החלשה.
  • שתייה מרובה –  היא חובה כדי להשיב את רמת הנוזלים. ניתן לשתןת תה קמומיל  וגינגר בכדי להקל על הבטן.
  • צמחי מרפא – שבאים לטפל בגורם לשלשול ולאזן את המערכת. יש צמחי מרפא שעוזרים גם למצבים של וירוס בטן.( אותם כדאי לשמור בבית  למקרה הצורך כאשר יש ילדים) .
  • שימוש במכשיר שעוזר לאזן את פעילות מערכת העיכול.

  לשאלות נוספות וייעוץ התקשרו  054-4518306  !       

 

שם מלא חובה
מס טלפון
כתובת מייל חובה
נושא הפנייה
הזן את הקוד שבתמונה חובה
captcha
הודעה
לשאלות מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם